Presë për gypa hidraulik

Çmimi: 5.000 €
Presë për gypa hidraulik

Detajet

Postuar
21 janar 16:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes presën për tuba hidraulik. Presa ka pjesë përcjellëse për tuba prej 1/4 deri 11/2 Presa gjendet në Kosovë (Hani i Elezit). Për me shumë informata kontaktoni në Viber ose Whatsapp.


Shpallje te ngjashme