Reduktora

Çmimi: 1 €
Reduktora

Detajet

Postuar
30 nëntor 12:18
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten rèduktora madhesi te ndryshme,xhinden ne shkup


Shpallje te ngjashme