Shes Bandashat

Çmimi: 200 €
Shes Bandashat

Detajet

Postuar
5 janar 20:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes Bandashat, ose nderroj me bandasha ma te mdhaj per goma.16 ose 17.

Per me shume informata vetem ne viber:
0038978324917


Shpallje te ngjashme