MAN TGA 430 COMMON RAIL

Çmimi: Me Marrveshje
MAN TGA 430 COMMON RAIL

Detajet

Postuar
22 maj 22:40
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
18 430

Përshkrimi

SHITETE MAN TGA 18 430 COMMON TRAIL
2005 MANUAL N GJENDJE PERFEKTE PUNE DHE I RUAJTUN
GOMA T MIRA REXHISTRIM DERI 25.9.2021
BAJ NDRRIM ME KERR
PER MA SHUM 044 224 935 OSE VIBER +383 46 156 078


Shpallje te ngjashme