Ngarkues

Çmimi: 15.000 €
Ngarkues

Detajet

Postuar
9 shkurt 19:14
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes Garkues 1100C viti i prodhimit 1984 ..Por ne gjendje te re teknike dhe me goma te reja .


Shpallje te ngjashme