Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

Çmimi: 50 €
Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

Detajet

Postuar
29 mars 18:55
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-731-320 te ardhur nga gjermania qmimi esht fix nuk vij me lir


Shpallje te ngjashme