Shitet ngarkusi

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet ngarkusi

Detajet

Postuar
10 shtator 19:45
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Fiat

Përshkrimi

Ngarkusi eshte i importuar nga zvicrra ne gjendje shum te mirteknike dhe hidrolike me goma shum te mira


Shpallje te ngjashme