Makina lavatrice profesionale pastrim kimik

Çmimi: Me Marrveshje
Makina lavatrice profesionale    pastrim kimik

Detajet

Postuar
31 mars 10:05
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet makin per pastrim kimik UNISEC M322 16KG viti 2012 Makina edhte ne gjendje shum te mir


kemi edhe tjera makina per pastrim kimik


Shpallje te ngjashme