PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

Çmimi: Me Marrveshje
PAISJE  PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

Detajet

Postuar
10 maj 11:19
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

skara me plin skar zgar zgare gazi shporet me plin mikser mixer brumi 24 per torte inoks inox tavoline per pica pizza fure furre furra toster tostier bojler me plin me gaz gas qarkullues amigo catering kulinat kulinare laker laken kaqkavall skare me prush fertes fritexe fritos reshov qajnik semaver caji qaj caj mercedes opel renault peugeot corsa insignia vw lavaman fontane


Shpallje te ngjashme