Mobilje Salloni

Çmimi: 270 €

Detajet

Postuar
14 qershor 18:22
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten mobilje salloni 5 kauq te madhsis 3dyshe dhe 2treshe.

270 dhe sipas marrveshjes