shes skuterin

Çmimi: 450 €
shes skuterin

Detajet

Postuar
12 mars 2021 20:34
Kategoria
Automjete > Motoqikleta (nen 50 cc)
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shitet skuterii peugeot
viti 2004
km 19 mij
i punojne dritat e gata dhe tshkurta
dhez ne qels dhe ne kam
ka dogane te paguar
viber +383 45 851 689


Shpallje te ngjashme