DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021

Çmimi: 1.000 €
DIADORA EXESS 8.5 2,75H.P. Garanci 5 vjeçare e modelit 2021

Detajet

Postuar
24 janar 09:12
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Modeli i ri promovues 2021.
EXAD DIADORA 8.5 PISTE VRAPIMI
ÇMIMI: -13% 1000€. Çmimi i rregullt 1,150,00 €

Markë Diadora SK-DC-EXE8.5
Madhësia e zonës për vrapim 51 x 140 cm
Trashësia e shiritit të ndikimit 1.6 mm
Fuqia e motorit 2.75 kf
Shpejtësia maksimale 18 Km / h
Pjerrësia e rrafshit elektrik të punës 15%
Përmasat LCD drita e pasme LCD 12 x 6 cm
Zbulimi manual i zemrës Po
Marrës pa tel të zemrës Po
i pajtueshëm me brezat polare Rrip gjoksi Opsionale Mbështetja e tabletave Po
Programet e trajnimit 42 Programet e shpejtësisë dhe animit 36 Programet e përdoruesit 3 Programet e Burimeve Njerëzore 3 Programi i Zbulimit të Yndyrës Po Shpejtësia e butonit të kompjuterit Po Çelësat e animit të kompjuterit Po
Pesha maksimale e përdoruesit 120 Kg
Mbledhur më parë Po
Palosja për të kursyer hapësirë ​​Po
Mbyllja e asistuar Po
Sipërfaqja e amortizuar e vrapimit Po,
8 elastomere me dy kuverta
Madhësia e rulit të përparmë 5,5 cm
Madhësia e rulit të pasmë 5.5 cm
Rrotat e transportit Po
Përmasat e hapura 175 x 81 x 139 cm
Përmasat e mbyllura 146 x 81 x 115 cm
Përmasat e paketimit 197 x 86 x 33 cm
Pesha bruto 89 kg
Pesha neto 80 kg
Certifikatat Evropiane CE - RoHS - Direktiva e Makinerisë EN-957/6
Garanci e përjetshme në kornizë, 5 vjet në motor,
2 vjet në pjesë të tjera

ALPE SPORT FITNESS
FEVRUARSKI POHOD 46
1000 SKOPJE MAKEDONIJA
+389 78 359 359
+389 78 323 388


Shpallje te ngjashme