PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

Çmimi: Me Marrveshje
PRECOR USA CARDIO PAJISJE PISTE VRAPIMI,BICIKLETE,

Detajet

Postuar
24 janar 08:31
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Piste vrapimi PRECOR EFX 954i 2000€

Biciklete PRECOR 846i 600€

Orbitrek eliptik PRECOR EFX 556i 1100€

PAKET :3500 EUR.

Pajisje të përdorura të kardio palestër

6 muaj garanci
mund të shihet dhe të ngrihet nga një avion në Shkup


ALPE SPORT
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24
1000 Skopje Makedonija
+38978359359
+38922461547
+37744193503 Albanian
Shpallje te ngjashme