Skija

Çmimi: Me Marrveshje
Skija

Detajet

Postuar
2 shkurt 17:47
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shesim këpucë dhe skija të ardhura nga italia
Çmime të arsyeshme