TECHNOGYM EXCITE RUN BLACK LED NEW MODEL

Çmimi: 3.500 €
TECHNOGYM EXCITE RUN BLACK LED NEW MODEL

Detajet

Postuar
5 gusht 18:05
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

PërshkrimiNjoftimetDibërSport dhe rekreacionPajisje sportive dhe aktivitete në natyrëFitnes/UshtrimeFitnes/Ushtrime në gjithë Shqipërinë

TECHNOGYM EXCITE RUN BLACK LED NEW MODEL

➜Njoftimet➜

3 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ALPE SPORT FITNESS SKOPJE Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Ruaj njoftimin

ALPE SPORT FITNESS SKOPJE

+38978359359

Ndryshoni + Ripërtërini

Promovo njoftimin

Fshini njoftimin

 

Lloji i njoftimit

Shitet

 

Reklamuar nga

Person fizik

 

Komuna

Dibër

Pajisje

Fitnes/Ushtrime

Trenat për vrapim janë në gjendje të shkëlqyeshme, një pjesë janë të ekspozuara në ekspozita të ndershme me garanci 1 vitFeatures

Basic Led Interface | Goal Oriented Display
Heart Rate Control Hand Sensor, Telemetry
Type of Programs 11 - Quick Start, Goals (Time; Distance; Calorie), CHR, Profiles (6); | Sub Maximal Fitness Test; | Time, Distance, Calorie
Incline 0% - 15%
Motor 8.0 HP (AC)
Min Speed 0.5 mph
Max speed 16.2 mph
Running Area: 60\" L x 20.5\" W
Electrical receptacle & plug: NEMA 5-20R 120v
Electrical requirements: 20 amps, dedicated circuit required, non-looped grounded


TECH SPECS
Max User Weight: 485 lbs (220 kg)
Weight: 430 lbs (195 kg)
Dimensions: 86\" L x 38\" W x 61\" H / (218.5 x 96.5 x 155 cm)


ALPE SPORT
KUZMAN JOSIFOVSKI PITI 24/15
1000 SKOPJE MAKEDONIJA
[email protected]
02 2461 547
078323388
078359359
070220856