Trak vrapuese

Çmimi: 350 €
Trak vrapuese

Detajet

Postuar
29 qershor 18:05
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes traken vrapuese, ne gjendje te rregullt dhe shume pak e perdorun. E ardhun nga Norvegjia para 8 muajsh.


Shpallje te ngjashme