Dhurimi

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
10 maj 17:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Emri im është zonja Marion Erika Krause, me kombësi gjermane dhe aktualisht banuese në Francë, për shkak të kancerit të mitrës dhe mëlçisë dhjamore, e cila është në fazën e saj përfundimtare. Unë jam duke kërkuar një person të sinqertë dhe të ndershëm i cili do të ishte përfituesi ligjor i pronës time.