Shatora karrika dhe tavolina me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Shatora karrika dhe tavolina me qera

Detajet

Postuar
28 janar 2023 16:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

japim ne sherbim me qera shatora karrika tavoina ne gjdo kohe jeni te mir pritur 045587719
tenda

Shpallje te ngjashme