TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

Detajet

Postuar
28 janar 2023 16:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo kohe jeni te mir pritur 045587719 tenda


Shpallje te ngjashme