TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

Detajet

Postuar
1 qershor 07:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mbulesa per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te madhesise se ndryshme 4x8 ,5x10 6x12m ,poashtu posedojm tavolinen dekoruese per qiftè.Tendat posedojn ndriqim,montimi dhe transporti nè tèrè Kosoven.
Per info kontaktoni ne tel +38345646222 vb ose 045510869 ,044314329.