TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

Detajet

Postuar
3 shkurt 2023 09:05
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

-Rezervo daten tuaj ! Tel viber +38345646222.
-Tenda, Karrika ,Tavolina #SHANKERICA# për dasma,ahengje si dhe per ndeja te ndryshme familjare -
-Tenda me dimenzione te ndryshme
-Karrika dhe tavolina te rrumbullakta dhe katrore me mbulesa
-Karrika tifani dekoruese
-Karrika pa mbulesa
Pjata
Kona dekorues me lule
-Tavolina e qiftit.
Tendat posedojn ndriqim te mbrendshëm si dhe të jashtëm për inf tel +383 45646222 +38345510869


Shpallje te ngjashme