DRU TE SHELNJES

Çmimi: 33 €
DRU TE SHELNJES

Detajet

Postuar
17 janar 17:46
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten 12 metra dru te shelnjie jan te preme dhe te qame 33 euro metra.


Shpallje te ngjashme