Grill

Çmimi: 100 €
Grill

Detajet

Postuar
25 prill 2021 11:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Grill

Përshkrimi

Shitet grilli ne gjendje te mire.