Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

Çmimi: 1 €
Lavatrice maqine per larje tharse pastrim kimik

Detajet

Postuar
30 prill 19:40
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet maqine per tharje te robave ELEKTROLIX T4350 17KG. VITI I PRODH. 2011.Maqina eshte ne gjendje perfekte.Kemi edhe tjera maqina per larje tharje hemurosje pastrim kimik GJINDEMI NE SHKUP
0038978446634 viber whatcap


Shpallje te ngjashme