Lavatriqe Beko

Çmimi: 50 €
Lavatriqe Beko

Detajet

Postuar
4 shkurt 2021 15:31
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes lavatriqe beko ne gjendje te rrehullt 7KG