Lavatriqe Gorenje

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje

Detajet

Postuar
4 janar 16:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja Gorenje. Ne gjendje te rregullt .Qmimi sipas marrveshjes .Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber ...


Shpallje te ngjashme