Lavatriqe Gorenje

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje

Detajet

Postuar
5 janar 05:17
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet Lavatrija Gorenje. Ne gjendje te rregullt . Qmimi sipas marrveshjes .Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber ....


Shpallje te ngjashme