Lavatriqe Gorenje +38344423012

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje +38344423012

Detajet

Postuar
4 janar 2021 17:26
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Per ma shum na kontaktoni ne numer ose viber ...
Numri :044423012
Viber (+38344423012)


Shpallje te ngjashme