Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Detajet

Postuar
4 janar 2021 22:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje . Ne gjendje te rregullt .Qmimi sipas marrveshjes . Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber .....
Numri: 044423012


Shpallje te ngjashme