Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Detajet

Postuar
5 janar 2021 15:42
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave gorenje . Ne gjendje te rregullt . Qmimi sipas marrveshjes . Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber .......
Numri:044423012
Viber(+38344423012)