Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Detajet

Postuar
5 janar 23:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes. Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber ......
Numri:044423012
Viber (+3834423012)