Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Çmimi: Me Marrveshje
Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Detajet

Postuar
6 janar 00:35
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marrveshjes.8 kg . Per ma shum kontaktoni ne numer ose viber....
Numri:044423012
Viber (+38344423012)...


Shpallje te ngjashme