Lavatriqe Gorenje (+38344423012)

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
7 janar 05:39
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet lavatriqja e rrobave Gorenje. Ne gjendje te rregullt. Per mas shk


Shpallje te ngjashme