Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

Çmimi: 550 €
Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

Detajet

Postuar
14 prill 20:42
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shiten shporetat per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt me paisje pump qymka

alfa plam 20kw
alfa plam 27kw
alfa 20
alfa 27
alfa term
shporet alfa


Shpallje te ngjashme