Shitet Frigoriferi

Çmimi: 90 €
Shitet Frigoriferi

Detajet

Postuar
29 janar 2021 18:22
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Eshte ne gjendje te mir me ngrirje te thell


Shpallje te ngjashme