Shitet Kalldaj 43 kilovat (dru naft qymyr)

Çmimi: 390 €
Shitet Kalldaj 43 kilovat (dru naft qymyr)

Detajet

Postuar
25 tetor 2021 20:53
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shite Kalldaj 43 kilovat(shporet per nxemje qendrore) perdoret me dru qymyr naft.