Shitet friz per pije ne gjendje perfekte

Çmimi: 150 €
Shitet friz per pije ne gjendje perfekte

Detajet

Postuar
15 shtator 2021 20:11
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Shutet frizi per pije ne gjendje perfekte.Per me shum kontaktoni ne tel ose viber


Shpallje te ngjashme