Shitet termo

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
20 janar 10:17
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Termo 3 kw,me termostat në gjendje shum te mir,e perdorur vetem 3 muaj


Shpallje te ngjashme