Shporet Me Pelet Për Nxemje Qëndrore

Çmimi: 720 €
Shporet Me Pelet Për Nxemje Qëndrore

Detajet

Postuar
18 korrik 13:48
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Shporet me pelet për nxemje qëndrore AURIGA , 25 KW ne gjendje të mirë i perdorur 2 vite


Shpallje te ngjashme