Shporet alfa 24kw per nxemje qendrore

Çmimi: 450 €
Shporet alfa 24kw per nxemje qendrore

Detajet

Postuar
16 shtator 2021 21:53
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shitet shporeti alfa 24kw per nxemje qendrore me te gjitha paisjet plotesuese te cilat shihen edhe ne foto.


Shpallje te ngjashme