Shporet per nxemje qendrore alfa 23 kw

Çmimi: 620 €
Shporet per nxemje qendrore alfa 23 kw

Detajet

Postuar
25 tetor 2021 13:58
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
23 kw

Përshkrimi

Shitet shporeti per nxemje qendrore alfa plam 23 kw ne gjendje te rregullt posedon ,pump,boc,ventilla,termostrat,qymka
049523521
620 euro