Shporeti per nxemje qendrore dhe kuzhinè

Çmimi: 700 €
Shporeti per nxemje qendrore dhe kuzhinè

Detajet

Postuar
11 qershor 2021 14:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shes shporetin pèr nxemje qendrore dhe per pjekje eshte i perdorur 2 vite eshte shum ne gjendje te mirë eshte 27kw shi foton.


Shpallje te ngjashme