Vajland Nxemje

Çmimi: 120 €
Vajland Nxemje

Detajet

Postuar
8 janar 2023 16:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Vajlland

Përshkrimi

Shes nxemjen komplet pak e përdorur por ne gjendje perfekte, nxemje vajlland
Gjindemi në Kaqanik.