fshesë elektrike

Çmimi: 70 €
fshesë elektrike

Detajet

Postuar
24 janar 14:33
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

fshesë elektrike ne gjendje perfekte


Shpallje te ngjashme