lavatrice pastrim kimik tharse makin per larje

Çmimi: 1 €
lavatrice pastrim kimik tharse makin per larje

Detajet

Postuar
20 mars 02:19
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shitet makin per larje eleketrolux w3240 24 kg makina esht ne gjendje te mir .kemi edhe tjera makina per larje tharje pastrim kimik


Shpallje te ngjashme