Zhbllokoni iPhone, iPad, iPod, duke mundesuar me sim kartel

Çmimi: Me Marrveshje
Zhbllokoni iPhone, iPad, iPod, duke mundesuar me sim kartel

Detajet

Postuar
12 janar 14:06
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Prodhuesi
Apple
Modeli
iphone

Përshkrimi

Zhbllokoni iPhone, iPad, iPod,
5s, 6, 6s, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus dhe iPhone X
Njoftimet:
iPhone 8 Bypass me sim kartel GSM duke punuar me Sim kartel gjitha operatoret
iCloud bypass ✅
✓ ✅ Untethered
✓ ✅ 3G/4G/LTE
✓ ✅ iMessage
✓ ✅ FaceTime
✓ ✅ iCloud Sign In
✓ ✅ Notifications
✓ ✅ Calls/SMS
✓ ✅FMI OFF IOS iOS12, 13. 14.1, 14.2 & 14.3
MEID per momentin nuk mbeshtet, shpresojme se shpejti...
Kontakto: Viber dhe WhatsApp: +383 44 772 150

Per me shum info me shkruaj edhe ne facebook:
https://www.facebook.com/jetonvrbani


Shpallje te ngjashme