Shiten 2 hektar e 30 ari në Kaçanik të vjeter

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten 2 hektar e 30 ari në Kaçanik të vjeter

Detajet

Postuar
9 maj 12:59
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Kuadratura
2 m²

Përshkrimi

Shiten 2 hektar e 30 ari në Kaçanik të vjetër,1 km afer me hyrjen dhe daljen e Autostrades Arber Xhaferi,vendi është i pershtatshem për objekte afariste:depo,mobileri,fabrika etj sepse transporti behet i shpejt dhe i ças’shem ne rruget-per në qytet te Kaçanikut,per Ferizaj per Viti e Gjilan dhe lidhet per 3 min me Autostrade!
Eshte i pershtatshem edhe per shtepi banimi eshte afer me 2 shkollat dhe ambolancen e fshatit.
E ka infrastrukturen e kompletuar me rruge,uje,rryme dhe kanalizim.
Pronari eshte Shqiptar kryhet me dokumenta te Noteri.
Kontakto:+38343551709


Shpallje te ngjashme