?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

Çmimi: 2 €
?AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7?

Detajet

Postuar
3 nëntor 20:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme