Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Alfa Romeo 145

Çmimi: 999 €
Alfa Romeo 145

Detajet

Postuar
12 maj 02:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 145
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Alfa Romeo 145 1.8 (benzin) 5 shpejtësi. Viti 1997 Rks deri më: 09.01.2020.

Posedon:
-Klim AC (jo funksionale)
-Drita për mjegull
-5 shpejtësi
-Radio
-Abs
-Air bag
-Hidraulik
-2 dritaret elektrike
-2 dyer.

Shpenzimet:
7.5 (kombinim)
8.5 (qytet)
6.5 (magjistrale)

Vetura gjendet në Kaçanik dhe është në gjendje shumë të mirë. Vlen të ceket se nuk është në hipotek.

Nr. Tel: 049 224 200


Shpallje te ngjashme