Audi 80

Çmimi: 1.300 €

Detajet

Postuar
4 dhjetor 12:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Lloji
Audi
Modeli
80
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
1989
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Marshi
Manual
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Shitet Audi 80 kaqanik ventura ne gjendje te mir turbo disell interkuller 1.6 dritare dhe dyer automatik 4 dyer Ju mirpresim


Shpallje te ngjashme